Top Ad

Burak Yılmaz özür diledi


Galatasaray'da, Real Madrid maçında oyundan alındıktan sonra taraftarlar tarafından ıslıklanan Burak Yılmaz, verdiği tepkiden dolayı özür diledi.

Şampiyonlar Ligi'nde oynanan ve 6-1 sona eren Real Madrid maçının ikinci yarısında oyundan alınırken sarı-kırmızılı taraftardan tepki alan ve buna karşılık veren Burak Yılmaz, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

Burak Yılmaz, remi twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; 'Dün hocamızın da dediği gibi öncelikle tüm camiamızdan ve taraftarımızdan özür dilerim. Açıklamaya dilimin varmadığı ruh halime bir de asla unutmayacağım taraftar tepkisi eklenince yaşadığım hayal kırıklığının boyutu arttı. Bizler de pek çoğunuz gibi genciz. Heyecanını, sevincini, hayal kırıklığını sizden farklı yaşamıyoruz. Galatasaray'a yakışmayacak bir skora imza atmış futbolculardan biri olarak dün gece benim için tarifi zor şeyler yaşandı. Dün geceki skor ve aslında birini hedef almaksızın ağzımdan çıkan sözler için özür dilerim. Ama emin olun geri alınamayacak skorlardan ve sözlerden sizlerden daha çok bedel ödüyoruz. Tekrar tüm taraftarımız ve camiamızdan özür dilerim bu şekilde gündeme geldiğim için.'


REKLAM
Burak Yılmaz özür diledi 03:08 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.