Top Ad

Başkan da açıkladı: Ayrılık var!

Galatasaray'ın transferi için çalışma yaptığı Alex Telles'in kulübü Gremio'da başkan Fabio Koff açıklamalarda bulundu.  

Galatasaray'ın devre arasında renklerine bağladığı iddiaları Brezilya'da ciddi bir şekilde dillendirilen Alex Telles'in kulübü Gremio'da Başkan Fabio Koff transfer politikaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Koff, ekonomik sıkıntıları olduğunu ve bir an önce giderlerini azaltmaları gerektiğini belirtirken, "Kulüp harcamalarını bir an önce azaltmalı. Bu sadece Gremio için de değil, Brezilya futbolu için geçerli. Takviye için ise konuşmayalım. Önce takımın harcamalarını azaltmalıyız" ifadelerini kullandı.

GREMIO'DA TEMİZLİK VAR!..

Başkanın bu açıklamaları sonrasında Brezilya basını, Alex Telles'in kulüpten ayrılmasının kesinleştiğini vurgularken, gelecek sezon kadroda yer almayacak kaleci Dida, golcü Vargas gibi isimlerin yanında, yüksek maaşları bulunan eski G.Saraylı Elano ve Ze Roberto'nun da takımdan ayrılabileceğini kaydetti.

Gremio'nun Alex Telles'in yerine oyuncu arayışlarına başladığı ve 20 yaşındaki sol bek Wendell'in sözleşmesinin uzatılması ile birlikte defansın solunda oynayabilecek bir ismin daha kadroya katılacağı iddia edildi.

AYSAL "NEDEN OLMASIN" DEDİ!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da, Telles ile ilgili son yaptığı açıklamada, "Neden olmasın? Sizin gönlünüzden geçen benim de kafamdan geçiyordur mutlaka" diyerek transfer için sinyali vermişti.

Brezilya'nın gelecek vadeden isimleri arasında yer alan 21 yaşındaki oyuncu ile ilgili kısa süre içinde resmi bir gelişme olacağı bekleniyor.
REKLAM
Başkan da açıkladı: Ayrılık var! 19:33 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.