Top Ad

Melo: İyi bir savaşçıyım!

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, gündeme dair çarpıcı açıklamlarda bulundu. Melo, "Yaptığım işe her zaman saygı duyarım, savaş içindeyim ve ben bir savaşçıyım!" dedi.

GS TV'ye konuşan Melo bomba açıklamalarda bulundu, Brezilyalı futbolcunun konuşması şu şekilde:

Juventus maçıyla ilgili konuşan 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Galatasaray forması giyorsam eğer rakibin kim olduğu hiç önemli değil. İtalyan medyası kuralar çekildiğinde Galatasaray ve Kopenhag bu grubun karameli olur dediler. Evet karamel olduk ama acı bir karamel olduk boğazlarında kaldı.

Hedefim Galatasaray formasıyla 100. maçıma çıkmak. Daha önce hiç bir takımın formasıyla 100 maç oynamadım bu benim için çok özel olacak.

Galatasaray formasının hakkını vermek için savaşıyorum. Hiç bir antrenmanı yarıda bırakmadım. Yaptığım işe her zaman saygı duyarım, savaş içindeyim ve ben bir savaşçıyım!

Bütün kulvarlarda yarışımız devam ediyor, her kulvarı kazanmak istiyoruz. Juventus maçını onlardan daha çok mücadele ederek kazandık bunu hakettik.

Futbolda her an her şey olabilir. Her takıma saygı duyuyoruz ama onlardan da korkmuyoruz. Real Madrid'i nasıl yendiysek herkesi yeneriz. Şampiyonlar Ligi'nde bütün takımları yenebilecek güçteyiz. Kim gelirse gelsin önemli değil.

Fenerbahçeli futbolcularla aralarında yaşanan fotoğraf savaşları için ise, "Rakiplerimiz bizi takip ediyor ki taklit ediyor. Kayseri'de gol attığında bu sevinci gerçekleştirddik. Fenerbahçe de aynısını yaptı. Biz o hareketi kendi taraftarımıza yaptık onlar üstlerine alındı. Bu çok güzel bir şey bizim için takipçimiz olmaları güzel." dedi.
REKLAM
Melo: İyi bir savaşçıyım! 00:21 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.