Top Ad

Tarık Çamdal Galatasaray’da

Cimbom, transferde büyük bir bomba patlatarak, Eskişehirspor'un milli yıldızı Tarık Çamdal'la 3+1 yıllık anlaşmaya vardı. 

Tarık'ı Ocak'ta renklerine katıp ikinci yarıda oynatmak isteyen Aslan, karşılığında bir miktar para teklif edecek. Es-Es, kabul etmezse Haziran 2014'te kontratı biten Tarık, hiçbir transfer ücreti ödenmeden Galatasaray'ın yolunu tutacak

Galatasaray ara transfer dönemi başlamadan ilk transferini gerçekleştirdi ve Tarık Çamdal ile anlaştı. Sarıkırmızılı ekibin transfer komitesi, Eskişehirspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 22 yaşındaki futbolcunun menajerleri ile bir araya geldi. Görüşmeler sonucunda yıllık 2 milyon euro karşılığında Galatasaraylı olmayı kabul eden Tarık Çamdal ile 3+1 yıllık sözleşmeye imza atacak.

ESKİŞEHİR'İ KIRMAYACAK
Öte yandan Eskişehirspor ile ilişkilerini bozmak istemeyen Galatasaray kırmızı-siyahlı ekibi de mutlu edecek bir plan hazırladı. Tarık Çamdal'ı alarak ara transfer döneminde bek ihtiyacını karşılamak isteyen sarı-kırmızılılar, bu transfer karşılığında Eskişehirspor'a belirli bir rakam teklif edecek ve bu teklifin kabul görmesi durumunda genç futbolcu ocak ayından itibaren sarı-kırmızılı formayı giyecek. Eskişehir bu teklifi kabul etmezse; Tarık sezon sonunda bedelsiz Galatasaray'a transfer olacak.
REKLAM
Tarık Çamdal Galatasaray’da 18:07 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.