Top Ad

Ayrılık iddialarına cevap verdi!

Galatasaray'ın Tokatspor'u 2-0 mağlup ettiği maçın ikinci yarısında oyuna giren ve takımın ikinci golünü atan Nordin Amrabat, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Amrabat, hakkında çıkan transfer haberleri ve golün ardından yaptığı sevinçle alakalı olarak, "Bugün çok mutluyum. Mancini bana forma şansı veriyor. Benim hakkımda çok şey söyleniyor. Bunların yüzde 80'i yalan. Bu yüzden zor günler yaşıyorum bu açıdan. Bugün 25 dakika buldum. Kendi performansımdan memnunum. Golümü attım. Galatasaray'da mutluyum. Golden sonra formamı öperek kulübü ne kadar sevdiğimi ve mutluluğumu, kulübe bağlılığımı gösterdim" ifadelerini kullandı.

Takımda kalmak için elinden geleni yapacağını söyleyen 26 yaşındaki futbolcu, "Dünya'nın en büyük kulüplerinden bir tanesinde oynuyorum. Buradan ayrılmak istememem çok normal. Burada kalmak için elimden geleni yapacağım. Boş savunma bulduğum zaman daha iyi oynuyorum. Bu açıdan yapılan yorumlar çok da yanlış değil. Tabii ki bu kapalı defanslara karşı etkili olamayacağım anlamına gelmez" sözleriyle cevap verdi.
REKLAM
Ayrılık iddialarına cevap verdi! 01:47 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.