Top Ad

Burak Yılmaz'a 8 Milyon euro teklif


Çin kulübünün temsilcileri Burak Yılmaz'ı ocak ayında almak istiyor.

Sezon başında Ba’yı 13 milyon Euro bonservis bedele karşılığında Beşiktaş’tan transfer eden Shangai Shenhua, Senegalli’nin partneri olmasını istedikleri Burak Yılmaz’ı ocak ayında renklerine bağlamaya kararlı. Burak ise bu Çin’de oynamaya soğuk bakıyor.

8 MİLYONU GÖZDEN ÇIKARDILAR
Burak Yılmaz’a talip olan Shangai Greenland Shenhua Kulübü, Galatasaray’a yapacağı teklif ile ciddiyetini ortaya koyacak. Sezon başında Demba Ba’yı 13 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna katan Çin Kulübü, Burak Yılmaz için 8 milyon euroyu gözden çıkardı. Beşiktaş’a bu transfer ile önemli bir gelir yaratan Shanghai Kulübü, Galatasaray’a da önemli bir teklif yapmış olacak.

Bursaspor maçında geçtiğimiz hafta Burak Yılmaz ve Semih Kaya’yı izlemek için Türk Telekom Arena Stadına gelen Çin Kulübünün başkanı Beşiktaş derbisinde de tribünde olacak.

Shanghai Shenhua Kulübü Başkanı Wang Jiesen, Pazartesi günü Olimpiyat Stadında Burak’ı yine çıplak gözle izleyecek.

BAŞKAN BİZZAT İLGİLENİYOR
Haziran 2012’de Drogba’yı da kadrosuna katan ve Demba Ba’nın partneri olarak Burak Yılmaz’a, forma giydirmek isteyen Çin Kulübü Ocak ayında Galatasaray’a ilk teklifini 8 milyon Euro olarak yapacak.

Çin Kulübü Başkanı Wang Jiesen, İstanbul’a gelerek bu konuda ciddiyetini ortaya koysa da Burak bu teklife soğuk bakıyor.

BURAK AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYOR
Sarı kırmızılı kulüp ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Burak Yılmaz ise Galatasaray’dan ayrılmayı düşünmüyor.

Galatasaray’dan kazandığı paranın üzerinde bir rakam önerilecek olsa da Burak, kariyerini sarı kırmızılı kulüpte sürdürme fikrinde…
REKLAM
Burak Yılmaz'a 8 Milyon euro teklif 02:15 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.