Top Ad

Dursun Özbek Sabri Sarıoğlu hakkında açıklama yaptı!


Uzun süredir Galatasaray ile Sabri Sarıoğlu'nun yolu ayrıldı ayrılacak haberleri yapılıyordu. En son noktayı Galatasaray başkanı koydu. Sarıoğlu'nun gidici olduğunun sinyalini ''Sabri'ye başarılar diliyorum'' açıklamasıyla verdi.

Galatasaray Lisesi'nin 534. kuruluş yıl dönemi etkinliklerine katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Lisesi’nin 534. kuruluş yıl dönümü töreninin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Özbek, "Sabri’yi çok iyi bir Galatasaraylı olmasından dolayı kutluyorum. Otomatik uzamalar tenkit edilen, camia tarafından sevilmeyen hususlar. Kendisinin opsiyonu iptal etmesi ne kadar iyi bir Galatasaraylı olduğunu gösteriyor. Kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyorum" diye konuştu.

YETERLİ BİLGİ ALMADIM
Takımdan ayrılmak istediğini teknik heyete bildiren ve ülkesine dönen Alman futbolcu Kevin Grosskreutz ile ilgili sorulara ise başkan Özbek, “Hocamdan yeterli bilgi alamadım. Biliyorsunuz Cenevre’deydim. Aldığım zaman size bilgi aktarırım” diye konuştu.
REKLAM
Dursun Özbek Sabri Sarıoğlu hakkında açıklama yaptı! 23:00 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.