Top Ad

Galatasaray'da Obi Mikel harekatı


Melo'nun yerini bir türlü dolduramayan Galatasaray, devre arasında Beşiktaş'ın da ilgilendiği Obi Mikel'i kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Galatasaray, aradığı ön liberoyu Premier Lig ekiplerinden Chelsea’de buldu. Londra ekibinde oynama şansı bulamayan ve kendine takım arayan John Obi Mikel, sarı-kırmızılı yönetime sunuldu.

CHELSEA'DE FORMA ŞANSI BULAMIYOR
2017 yılına kadar Chelsea ile sözleşmesi bulunan Nijeryalı futbolcu, bu sezon Premier Lig’de 5 kez görev yaparken, 2 kez ilk 11’de başlayabildi, hiç 90 dakika sahada kalamadı.

Zor günler geçiren Chelsea takımında neşteri vuracak olan Mourinho’da Mikel’i gözden çıkarırken, orta sahaya başka oyuncu takviyeleri bakıyor. 10 milyon Euro bonservis bedeli bulunan 28 yaşındaki futbolcu, çok daha cüzzi rakamlar karşılığında transfer edilebileceği öğrenildi. Denizli’nin de bu isme sıcak baktığı, transfere onay verdiği öğrenildi.

İLK 11’DE OYNAYACAĞI BİR TAKIMI İSTİYOR
Obi Mikel’in Türkiye’deki temsilcisi Hakan Eğilmez ise yazın yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın 2 yıldır Nijeryalı futbolcu ile ilgilendiğini, ancak önerilen ve istenilen ücret arasındaki farklar nedeniyle bu transferin gerçekleşmediğinin altını çizmişti. Bu sezon süre alamayan ve oynamak isteyen Mikel’in oynayabileceği bir takıma gitmek istediği öğrenildi. Chelsea’nin de gözden çıkardığı oyuncu için yüksek rakamlar istemeyeceği, takımda revizyona gideceği bildirildi.

Premier Lig’de kötü bir sezon geçiren Chelsea’de ilk 11 şansı bile bulamayan Obi Mikel’in, sürekli oynayacağı bir takıma gitmek istediği ifade dildi.
REKLAM
Galatasaray'da Obi Mikel harekatı 02:18 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.