Top Ad

Grosskreutz Almanya’da alay konusu oldu


Galatasaray'a hiç bir şey vermeden bazı beceriksizler yüzünden bir dünya para alan, sonrasında ailemi özlüyorum gibi çocukça laflar eden Grosskreutz, kendi ülkesinde alay konusu oldu. İşte detaylar..

Galatasaray'dan ailesini özlediği için gitmek istediğini söyleyen Kevin Grosskreutz, Almanya basınında manşetlerden düşmüyor.

Galatasaray’ın sezon başında transfer ettiği ancak lisansını yetiştiremediği için devre arasına kadar oynatamadığı Kevin Grosskreutz, Alman basını tarafından ‘Ti’ye alındı.

BİLD FENA DALGA GEÇTİ
Bild gazetesi, annesinin evine yerleşen Alman yıldızın gidebileceği kulüpleri esprili bir şekilde okuyucularına aktardı.

Ailesini özlediği için Galatasaray’dan ayrılma istediğini yeniden gündeme taşıyan gazete, Grosskreutz için Dortmund’a yakın kulüplerin listesini çıkardı.

DORTMUND'A EN YAKIN TAKIMLAR LİSTELENDİ
Daha çok 2. ve 3. lig kulüplerinin yer aldığı listede en yakın kulübün Schalke 04 olduğunu belirten Bild, 27 yaşındaki futbolcunun Borussia Dortmund’un ezeli rakibine gitmeye sıcak bakmayacağını yazdı. Kanat oyuncusu için en iyi seçeneklerin Bayer Leverkusen ve Borussia Mönchengladbach olabileceği vurgulandı.

Grafikte Dortmund'u merkeze koyan gazete 100 kilometre çapında bir alan içindeki takımları gösterdi ve böylece Grosskreutz'un ailesine yakın olabileceği takımları sıralamış oldu.

REKLAM
Grosskreutz Almanya’da alay konusu oldu 18:24 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.